Prvenstvo Srbije za veterane

Turniri, lige, domaći i međunarodni.

Prvenstvo Srbije za veterane

Postod ivan » 11.06.2011, 20:20

Danas je u Beogradu u sali u šumicama održano Prvenstvo Srbije za veterane. Izveštaj ću postaviti na glavnu stranu sajta sa vestima, a ovde neka budu komentari, snimci (snimao sam nešto malo iz ruke sa tribina, poneki set, možda dva, nisam imao mnogo prostorana kartici, nije neki kvalitet ali dovolljno da se vidi ko je majstor), i sve ostalo. Pošto ne poznajem većinu igrača moguće da ću pogrešiti neko ime, slobodno me ispravite. I naravno dopunite, jer nisam stigao sve da ispratim.
U kategoriji 40-49, pobedio je Zvonimir Britka, protivnik u finalu je bio Đorđe Stanić, rezultat 3:0. Britka je u polufinalu dobio Glavaškog isto sa 3:0. Po mom mišljenju jedini koji mu je pružio neki ozbiljniji otpor je Davor Tintor (zlobnici bi rekli zato jer ne proizvodi jak spin, pa zato ni ne može da mu se vrati jako sečena lopta :D ). Stanić je u polufinalu izbacio Sokića a pre toga Ljubišu Miloševića. Ljubiša je odlično igrao protiv Devrnje i dobio sa 3:0, veoma ubedljivo, radio je trademark bekhend.
Kategoriju 50-59 nisam ispratio.
Od 60-65 prvak je sjajni Svrzić, jedini istinski spiner na celom turniru. U finalu je dobio Mirka Jeftovića, mislim 3:1.
U 65+ kao i uvek, Mirko Jelača je prvi.
Kategorije kod dublova mi nisu bile baš jasne, ne znam jel isto ide po godinama. Prvi su bili Ljubiša Milošević i Svetomir Jovanović Ceca, ali ne znam u kojoj kategoriji. Dragan Đorđević i Dejan Petrović su bili takođe prvi ali u sledećoj kategoriji.
Od članova foruma, igrali su Phrnjak i Scvlada, prošli grupu ali mislim da su ubrzo nakon toga ispali.

Kad uploadujem snimke, okačiću. To će valjda biti sutra.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Prvenstvo Srbije za veterane

Postod scvlada » 11.06.2011, 21:29

Bilo je dobrih igrača i dobrih partija. Ja sam pružio iggru ispod svojih mogućnosti i ispao u prvom kolu po izlasku iz grupa.Dubl se igrao isto po kategorijama a kategoriju je odredjivao mladji igrač.Tako je i Milošević -Jovanović dubl bio prvi u kategoriji 40-49 jer je Ljubisa mladji.Hrnjak i ja smo ispali od Devrnje i Milenković Slaviše 3/1 za njih. Posle su Devrnja u dublu dobili i Davora i Rajka isto 3/1.Pa su došli do polufinala i tu stali od pobedničke ekipe.Nešto malo nam je falilo da pobedimo ali šta je to ,nisam siguran. Hrnjak je odlično igrao u singlu i dobio je u zrebu ubedljivo najačeg drugoplasiranog .Vodio je 1-0 u setovima i 10-8 u drugom setu i izgubio . Bilo je zadovoljstvo gledati i igrati sa pravim majstorima celuloidne loptice,ja mu dodjem tamo kao kalfa,ni do šegrta nisam stigao. :)
scvlada
 
Postovi: 726
Pridružio se: 28.03.2011, 16:12
Reket: TBS

Re: Prvenstvo Srbije za veterane

Postod Nenad Ivancev » 12.06.2011, 06:23

Uz kaficu pratim sta je bilo i opet ponavljam da mi je krivo sto nisam bio u Sumicama... Vidim da je bila dobra atmosvera i mecevi.. Sta da se radi, odoh sutra popodne na trening sa novim stk drugarima iz Trzica, pa laganini.. Vidimo se u Bg-u na nekom turniru, a do tada ako neko dolazi bilo gde u Slo neka ponese reket :-) Dolazim da ga pokupim bez obzira u kome je delu zemlje, ovde je sve blizu.. Jos jednom pozdrav STAV-ovcima!
Nenad Ivancev
 
Postovi: 132
Pridružio se: 13.03.2011, 13:17
Lokacija: Sofia, Bugarska

Re: Prvenstvo Srbije za veterane

Postod phrnjak » 12.06.2011, 11:48

Desavalo se milion puta da budem besan na sebe tokom meca. Ali ovaj osecaj me drzao jos sat vremena posle zadnje partije. Elem, Turan iz Backog Petrovca uvrteo sebi u glavu da ce ako bude prvi u grupi biti u kosturu blizu Britke i namerno izgubi mec u grupi da bi bio drugi. A ja zapnem u grupi, pobedim i Mitrovica i Lukica iz NS i kao prvi ocekujem u zrebu lakseg protivnika. Odlicno sam igrao i bio pun samopouzdanja. Odem na zrebanje prvoplasiranih (nema namestaljke). Medjutim, za protivnika dobijem bas Turana (odlican igrac) i zato sumnjam u regularnost. Ne verujem da je tu bilo izvlacenja. Ipak vodim 1:0 i 10:8 i izgubim mec. U toku partije 3 puta kad sam se spremao da serviram Turan me prekida (kao da se namesti za prijem) i to sve u vaznim trenucima. Naravno da sam sam krivac za poraz i da mi sad kukanje ne vredi. Ipak mislim da je u tako izjednacenom mecu svaki detalj vazan i moze da odluci. Da sam to prosao isao bih na Britku, sit se izigrao i otisao kuci zadovoljan. S njim uvek igram duge poene i naigram se onako "za sve pare". U dublu smo SCVLADA i ja sve setove odigrali egal ali je prevagu pravio Devrnja. Mislim da smo mogli i pametnije. Da smo to prosli igrali bi sa Rajkom i Davorom (verovatno bi i pala neka opklada makar i u pivo). ZAKLJUCAK: Na takve turnire ili igraj i cuti ili odmah reaguj na sve provokacije da bi se zastitio. Nemoj kao ja da trpis a posle da kenjas! Inace turnir je bio odlican i meni je drago sto i sa najboljima mogu ravnopravno da se nosim. PA NEK SE NOSIM!!!
Najbolji način da povratite vaš novac je da ga potopite u flašu viskija.
Korisnikov avatar
phrnjak
 
Postovi: 657
Pridružio se: 17.04.2011, 22:21
Reket: penhold KongLiHui, tenergy 05 max, palio.

Re: Prvenstvo Srbije za veterane

Postod filip » 12.06.2011, 11:58

:D
Korisnikov avatar
filip
 
Postovi: 936
Pridružio se: 27.02.2011, 19:36
Reket: Joola trix fast
fh: t05 2.1
bh: joola express one 2.0

Re: Prvenstvo Srbije za veterane

Postod ivan » 12.06.2011, 16:06

Evo snimaka koje sam napravio juce, sve je nazalost iz ruke snimano pa mrda (kad sam cicija da izdvojim 1000 din za stalak), ali dovoljno je dobro da oni koji nisu bili vide atmosferu. Sa tribina je bas lepo delovalo, 10-tak stolova na kojima se istovremeno igra, ko svetsko prvenstvo. Ima Phrnjakov i Scvladin mec u dublu sa Devrnjom i Milenkovicem, ima Rade Takac protiv na forumu vec pominjanog Nedje (Pedjinog trening partnera) i u dublu sa Basanezom protiv Ljubise i Cece, ima Ljubisa protiv Devrnje, Ima i Britke i Vese Matica, i Glavaskog i naravno Svrzica. I verovatno jos nekih koje ne poznajem. Medjutim nisam sve meceve snimao cele jer nisam imao puno prostora na kartici, pa sam po malo, set dva, mislim da ima dva cela meca, Ljubisa - Devrnja i Takac - Nedja. Ne znam sta je gde, evo ih redom:





















Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Prvenstvo Srbije za veterane

Postod zvezdarac » 13.06.2011, 07:15

Mislim, šta reći... IVANE SVAKA TI ČAST... Konačno imamo "naše" mesto na net-u...
Kažu da mudrost dolazi s godinama. Sve sam više siguran da godine dolaze same...
Korisnikov avatar
zvezdarac
 
Postovi: 281
Pridružio se: 24.03.2011, 21:05
Lokacija: Zvezdara
Reket: BTY Matsushita PRO
FH: Victas VS402 Double Extra
BH: TSP Curl P1r

Re: Prvenstvo Srbije za veterane

Postod ivan » 13.06.2011, 12:02

Jesi li i ti ucestvovao? Nisam te video tamo...
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Prvenstvo Srbije za veterane

Postod zvezdarac » 13.06.2011, 13:05

Ne nego sam ODUŠEVLJEN iscrpnošću i tonom izveštaja i to ne samo ovog, nego uopšte.
Kažu da mudrost dolazi s godinama. Sve sam više siguran da godine dolaze same...
Korisnikov avatar
zvezdarac
 
Postovi: 281
Pridružio se: 24.03.2011, 21:05
Lokacija: Zvezdara
Reket: BTY Matsushita PRO
FH: Victas VS402 Double Extra
BH: TSP Curl P1r

Re: Prvenstvo Srbije za veterane

Postod ivan » 13.06.2011, 15:02

he, hvala hvala! Ali budimo realni, ipak su mi promakli neki rezultati, pa ko zna nek dopuni.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Sledeća

Povratak na Takmičenja

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju

cron